Lata 20′ XX wieku to niezapomniany czas. Do dziś widoczne są inspiracje tym okresem w modzie czy w tańcu. Wdzięk, szyk i elegancja – to wszystko kojarzy się, gdy pomyślimy o tamtym wyjątkowym okresie. Dlatego kolejna z naszych pokazowych propozycji jest właśnie inspirowana latami 20′. Jeżeli chcecie wprowadzić ich niepowtarzalny klimat na organizowanej przez Was imprezie to bardzo chętnie Wam w tym pomożemy. Proponujemy cały blok tematyczny „Vintage Party Show 20′ 30′ „składający się z trzech pokazów. Każdy z nich z nieco innej strony nawiązuje do lat 20′. Pierwsza propozycja to „Charlston”. Kiedyś uznawany za niestosowny i prowokujący, dziś zabawny, zaskakujący i podziwiany. W skocznej, dowcipnej i żywiołowej choreografii wykorzystując charakterystyczne rekwizyty przywołujemy niepowtarzalny klimat lat 20′. Kolejna odsłona tego barwnego okresu to „The Great Gatsby”. Inspiracją do stworzenia choreografii był film o takim samym tytule. Tutaj króluje wdzięk, szyk, świat bankietów i tajemniczy Gatsby. Na uwielbiającą luksus kobietę przepych i bogactwo działają jak magnes. Ostatnia z naszych propozycji utrzymana w podobnym klimacie to „Seksapil”. Choreografia stworzona i prezentowana z przymróżeniem oka do znanego i uwielbianego polskiego utworu pt. „Sex appeal”. Delikatna, eteryczna i kusząca kobieta oraz elegancki i zauroczony w niej mężczyzna.

Poniżej zamieszczamy video zapowiadające jeden z naszych pokazów w stylu lat 20′: „Charlston”.
Mieliśmy przyjemność współpracować z Przemkiem Miniatorskim, który zrealizował i zmontował video w altanie w Parku Julianowskim. Zatańczyliśmy razem z tancerkami: Magdą Kwapisiewicz i Gabrielą Kasztelan.

Jeżeli czujecie niedosyt po tym krótkim fragmencie, to zorganizujcie uroczystość, podczas której królować będzie klimat lat 20′, a my z przyjemnością dla Was zatańczymy.