Nasz pokazowy weekend dobiegł końca i tak jak obiecaliśmy zdajemy relację. Trzy dni i trzy różne uroczystości, podczas których mieliśmy przyjemność zatańczyć. W piątek pojawiliśmy się na bardzo klimatycznym polsko – brytyjskim weselu. Nasz pokaz był niespodzianką dla pary młodej. Ponieważ oboje uwielbiają rock 'n’ rolla przygotowany przez nas pokaz był właśnie w tym stylu tanecznym. Nowożeńcy byli bardzo zaskoczeni i jednocześnie widać było, że niespodzianka przypadła im do gustu. Po pokazie tanecznym z chęcią uczestniczyli w krótkiej lekcji
rock’n’ rolla, z sukcesem wykonując nawet partnerowania.

W sobotę pojawiliśmy się na kolejnym weselu. Nasz występ również był niespodzianką, jednak tym razem przygotowaną przez nowożeńców dla swoich gości. Zaprezentowaliśmy żywiołowy mix taneczny cha chy, jive’a, rock 'n’ rolla z partnerowaniami i podnoszeniami. Zaprosiliśmy gości do wspólnej zabawy, uczyliśmy ich podstawowych kroków, niemal wszyscy chętnie uczestniczyli w animacjach tanecznych. Na koniec rozegrano bitwę taneczną między kobietami i mężczyznami. Tym razem serce publiczności zdecydowanie skradła autorska choreografia Panów.

W niedzielę mieliśmy przyjemość być częścią 10. urodzin Sieradz Open Hair Festiwal i wystąpiliśmy podczas koncertu zespołu Blueberry Hill na sieradzkim rynku. Tematem przewodnim był swingujący rynek, dlatego właśnie przygotowaliśmy mix swinga, rock 'n’ rolla oraz jive’a z efektownymi partnerowaniami. Taniec do muzyki na żywo dostarcza mnóstwo energii i pozwala tańczyć z jeszcze większą radością. Po pokazie zaprosiliśmy osoby zgromadzone na rynku do krótkiej animacji tanecznej.

Tak więc nasz ostatni weekend był naprawdę roztańczony i minął błyskawicznie. Był wymagający, ale bardzo przyjemny. A tymczasem wracamy do treningów i naszych przyszłych par młodych. Przed nami nowe wyzwania i już nie możemy się doczekać kolejnych realizacji.