Kochani! Wracamy pełną parą na zajęcia taneczne na sali.

Od 6 czerwca wracają wesela do 150 osób. Dla wielu z Was, którzy nie przełożyli swojego wesela, w nadziei, że odbędzie się ono w planowanym wcześniej terminie, jest to świetna informacja. Przez ostatnie miesiące z niecierpliwością i pewnie z zaniepokojeniem czekaliście na jakiekolwiek wieści, czy Wasze wesele będzie mogło się odbyć. I udało się! Pewnie większość z Was przyjęła tę informację z radością i euforią. Przygotowania nie pójdą na marne i marzenia zostaną spełnione. Natomiast po chwili zastanowienia pewnie zaczęliście się zastanawiać co jeszcze jest do zrobienia przed tą ważną uroczystością, ile rzeczy musicie jeszcze naszykować i jak ze wszystkim zdążyć.
Jeśli nie uczyliście się pierwszego tańca przed wybuchem pandemii, to najwyższy czas zacząć. Dzięki indywidualnym lekcjom tańca dla par, które oferujemy, nie macie się co obawiać, że nie zdążycie. Indywidualne podejście, dostosowanie choreografii do Waszych umiejętności i miła atmosfera sprawiają, że dużo szybciej możecie się nauczyć kroków.
Zawsze powtarzamy,że lepiej zacząć naukę dużo wcześniej i ćwiczyć też w domu,żeby wszystko zdążyło się utrwalić. Natomiast sytuacje awaryjne też da się rozwiązać! 4-5 lekcji w ciągu tygodnia przed ślubem też może sprawić, że będziecie przygotowani do swojego pierwszego tańca. Pamiętajcie,że z Waszym zaangażowaniem i naszymi tanecznymi pomysłami możemy zdziałać wiele! Nie gwarantujemy cudów i nauczenia Was bardzo trudnej choreografii w 4 dni, jeśli nigdy nie tańczyliście. Gwarantujemy,że nauczymy Was choreografii, w której dobrze się zaprezentujecie, jeśli będziecie ćwiczyć z zaangażowaniem i poświęcicie też trochę czasu w domu na powtórki.
Nie ma rzeczy niemożliwych,jeśli tylko się chce! Jeżeli macie wątpliwości czy zdążycie, to przyjdźcie na jedną lekcję. Sprawdzicie swoje możliwości i ustalimy Waszą dostępność czasową do ślubu.
Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na pytania.
Do zobaczenia!

Tel. 739299099
E-mail: kontakt@perfectshow.pl
Facebook: @PerfectShowPl