Tancerze Rossmanna – najlepsza ekipa Rossmanna na świecie

Mieliśmy ostatnio niesamowitą przyjemność poprowadzić warsztaty taneczne dla firmy Rossmann Polska w Hotelu Senator w Starachowicach.

Pracownicy firmy ROSSMANN swoją przygodę z tańcem rozpoczęli od 1,5 godz. zajęć łączących w sobie animacje taneczne i naukę podstawowych kroków kilku stylów tanecznych. Większośćosób, szczególnie panów, początkowo nie była przekonana, czy ta aktywność fizyczna może im się kiedykolwiek spodobać. Panie dzielnie pilnowały,aby ich partnerzy wdrożyli się w zajęcia i dokładnie powtarzali kroki. Mimo,iż grupa na koniec tych zajęć wydawała się zadowolona,nie mieliśmy pewności, czy na następne zajęcia przyjdzie pełny skład uczestników. Ku naszemu zaskoczeniu kolejnego dnia na 6-cio godzinny maraton taneczny stawili się wszyscy i to z uśmiechami na twarzach, twórczym i pracowitym nastawieniem. Zarówno poranny,jak i popołudniowy blok taneczny trwały po 3 godziny. Uczestnicy podczas zajęć uczyli się kroków podstawowych disco samby, rock’n’roll’a, salsy, bachaty, cha chy. Stworzyliśmy też wspólnie krótką parową choreografię disco samby z elementami tańca solo w stylu disco.

Dziękujemy wam bardzo za wspólnie spędzony czas, dobrą zabawę, zapał do nauki i niesamowite postępy! Ćwiczcie dużo ido zobaczenia na kolejnych warsztatach :)

ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE
POLSKA SP Z O O
Ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 109
91-222 Łódź, Polska

Hotel Senator*** Centrum Konferencyjne
Ul. Bankowa 7,
27-200 Starachowice, Polska

 

 

WARSZTATY TANECZNE

Prowadzimy warsztaty taneczne nie tylko dla firm, na eventach firmowych, czy weselach. Możemy przyjechać do waszej szkoły tańca lub zespołu tanecznego przygotowującego się do mistrzostw. Warsztaty mogą mieć różny poziom zaawansowania. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami.