Pandemia spowodowała zamknięcie wielu obiektów i miejsc, w których możemy dbać o swoją kondycję fizyczną i zdrowie. Jednak nawet w domu można podtrzymywać formę, a także rozpocząć swoją przygodę z treningami i poprawić tym samym odporność organizmu. Pamiętajcie, że Ci, którzy mówią, że zamknięte siłownie, studia treningu personalnego czy hale sportowe zabrały im możliwość trenowania szukają po prostu wymówek :D!
Obecnie wielu profesjonalnych trenerów prowadzi treningi online. To świetny sposób na bezpieczne i aktywne spędzanie czasu bez konieczności wychodzenia z domu. Co więcej portale społecznościowe oraz Youtube pełne są gotowych treningów: od cardio, przez treningi wzmacniające, wytrzymałościowe, siłowe czy rozciągające, aż po jogę i medytację. Często znajdziecie także podział ze względu na poziom zaawansowania. Pamiętajcie, że każdy Wasz trening powinien obowiązkowo zaczynać się od rozgrzewki, dzięki której odpowiednio przygotujecie ciało do treningu i zminimalizujecie ryzyko kontuzji.

Jeśli jednak brak Wam motywacji by podjąć wyzwanie i ćwiczyć samodzielnie, mamy dla Was świetną wiadomość! Cały czas pracujemy i zapraszamy Was serdecznie na indywidualne zajęcia taneczne (1-2 osoby) lub treningi taneczne w mini grupach (max 3 osoby). Dzięki takiemu rozwiązaniu dostosowujemy styl taneczny i poziom trudności zajęć do Waszych oczekiwań i możliwości. Taniec pozwoli Wam na poprawę kondycji fizycznej, a kto wie, może odnajdziecie nową pasję?

Nie czekajcie i zacznijcie ćwiczyć w domu już dziś! Mamy nadzieję, że spotkamy się także na wspólnych zajęciach tanecznych. Do zobaczenia :)