Poznajcie bliżej Showroom Sundari Anety Miszczak, z którym współpracujemy.

Co wyróżnia markę Sundari?

Suknie ślubne projektu Anety Miszczak charakteryzują się delikatnością i zwiewnością, miękkością i lekkością. Suknie Sundari charakteryzuje niezwykły dobór tkanin i ich łączenie w jednym modelu oraz niezwykle oryginalne wykończenie: taśmami, koralikami, kamieniami, koronkowymi elementami.

Kilka słów od projektantki Anety Miszczak: „Chciałbym, aby każda z Was, która do mnie trafi, odkryła piękno w sobie, bo nazwa jaką nadałam swojej marce – SUNDARI – to w języku azjatyckim (PIĘKNA, BEAUTIFUL). Bądź więc SUNDARI w sukni z pod mojej igły. Pasja tworzenia i zawód, który wybrałam jest spełnieniem celu, jaki przyświecał mi od najmłodszych lat. Tak więc pasja projektowania przekłada się na niepowtarzalne sukienki z charakterem. Unikatowe wykończenia mają wyróżnić je spośród innych modeli proponowanych na rynku ślubnym. Chcąc wydobyć z Was piękno SUNDARI chciałabym widzieć na Waszej twarzy uśmiech taki jak mój w dniu, kiedy ubierałam swoją suknie ślubną.

Kontakt:
Showroom otwierany jest dla każdego klienta indywidualnie w dogodnych dla niego godzinach. Zadzwoń i umów się na przymiarki.

Telefon: 505 425 185
E-mail:
sundarishowroom@gmail.com


Salon znajduje się w biurowcu: Office Telimena
Adres: ul. Rewolucji 49a 1p./lok 117 Łódź