W maju ubiegłego roku mieliśmy zaszczyt rozpocząć współpracę z firmą ROSSMANN, która zrzesza wyjątkowo aktywnych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy być częścią „pozytywnie zakręconej” ekipy ROSSMANNA.

Mieliśmy okazję dwukrotnie poprowadzić intensywne weekendowe warsztaty taneczne, podczas których pojawiły się takie style tańca,jak: disco samba, salsa, bachata i rock’n’roll.
Linki do intro warsztatów:
1 warsztaty w maju
2 warsztaty w listopadzie

Już wiosną kolejna edycja warsztatów Duety na Parkiety.
A już dziś prezentujemy Wam referencje od firmy ROSSMANN.
Mamy nadzieję,że to dopiero początek naszych wspólnych tanecznych wyzwań.
Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie!

„W imieniu firmy Rossmann, mam przyjemność złożyć podziękowania za profesjonalną, znacznie wykraczającą poza spotykane standardy jakość obsługi podczas przygotowywanych dla naszych pracowników eventów.

Firma Taneczna Perfect Show już po raz kolejny zrealizowała warsztaty taneczne dla Rossmanna w ramach tanecznego weekendu Duety na Parkiety.
Instruktorzy wykazali się pełnym profesjonalizmem.Warsztaty były bardzo dobrze przygotowane,a uczestnicy w ekspresowym tempie nauczyli się podstawowych kroków popularnych stylów tanecznych. Co najważniejsze zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze z dużą dawką humoru. Z pewnością już niebawem odbędzie się kolejna edycja warsztatów.

Firma Taneczna Perfect Show jest zdecydowanie godna polecenia.

Dlatego też, z pełną odpowiedzialnością mogę rekomendować udział w wydarzeniach organizowanych przez Perfect Show jako niezwykle ciekawy sposób integracji zespołu pracowników,doskonałą formę rozrywki,a także wyzwalającą niesamowitą dawkę pozytywnej energii formę spędzania wolnego czasu.”