Szczęśliwego nowego roku!

Przed nami nowy rok, nowe wyzwania, nowe znajomości i nowe możliwości.

Wszystkich tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z tańcem, zachęcamy do postawienia swoich pierwszych kroków w naszej szkole tańca. Zapewniamy przyjazną atmosferę, kameralne indywidualne zajęcia, profesjonalne podejście i poczucie humoru.

Wszystkie pary, które szykują się do ślubu w 2019 i 2020 roku zapraszamy na lekcje tańca po swoje wymarzone, indywidualnie dostosowane do możliwości i oczekiwań choreografie pierwszego tańca. Polecamy się także jako atrakcja podczas wesela – przygotowujemy zarówno romantyczne, jak i bardzo energetyczne pokazy w różnych stylach tanecznych.

Wszystkie hotele, sale weselne, czy firmy organizujące imprezy firmowe, okolicznościowe, eventy zachęcamy do wybrania naszej agencji tanecznej na pokazy, animacje i warsztaty taneczne. Gwarantujemy jakość wykonania, zaangażowanie i profesjonalizm.

Dla Nas ten rok był niesamowity, wyjątkowy, pełen nowych wyzwań i tańca. Chcieliśmy podziękować wszystkim naszym kursantom, a także osobom, które zdecydowały się na nasze pokazy taneczne i warsztaty. Dziękujemy za zaufanie, poświęcony czas i za to, że większość z Was rzeczywiście polubiła taniec.

Chcieliśmy życzyć Wam, żeby rok 2019 był pod każdym względem lepszy od poprzedniego. Życzymy także dużo zdrowia, pogody ducha, ciekawych wyzwań, niezapomnianych fantastycznych przygód i dużo tańca.

Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w kolejnym roku!